Güzellik kraliçesinin ölümü canlı yayınladı
Ukrayna'da iki genç kız yaptıkları kazada yaşamını yitirdi. Genç kızlardan birinin kendi şehrinde güzellik kraliçesi olduğu ve ölmeden önce sosyal medya hesabından kaza anında canlı yayın yaptığı ortaya çıktı.
DÜNYA , 01 Temmuz 2017 Cumartesi, 13:55
Güzellik kraliçesinin ölümü canlı yayınladı

Ukrayna'da Sofia Magerko (16) ve Dasha Medvedeva (24) isimli iki arkadaş, yüksek miktarda alkol aldı.Daha sonra dışarı çıkmaya karar veren ikili aşırı hız yaptı.

BMW markalı otomobil ile yoldaki bir sokak lambasına çarpan Magerko ve arkadaşı Medvedeva yaşamını yitirdi. Kaza anında otomobilden fırlayan Sofiya'nın başka bir arabanın altında kalarak, Daşa'nın ise ambulansta hayatını kaybettiği açıklandı.

Aynı zamanda "vlogger" olan güzellik kraliçesinin ölmeden önce canlı yayın yaptığı ortaya çıktı. Magerko'nun doğduğu şehir olan Izyum'da yapılan bir güzellik yarışmasında birinci olduğu ortaya çıktı.

Magerko'nun takipçileri, genç kızları en son araç içinde gördüklerini ve kaza esnasında ekranın karardığını bildirdi. Olay sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, Ukrayna polisi konuyla ilgli soruşturma başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR