Hadise'nin ablasından aşk açıklaması
Hadise Sıfır Tolerens klibi için Fransız manken Aurelien Muller ile kamera karşısına geçti. Klibin ardından ikili hakkında aşk haberleri çıktı. Bu haberlere Hadise'nin ablasından yanıt geldi.
MAGAZİN , 01 Aralık 2017 Cuma, 13:08
Hadise'nin ablasından aşk açıklaması

Şarkıcı Hadise Sıfır Tolerens klibi için Fransız manken Aurelien Muller ile kamera karşısına geçti. 32 yaşındaki Hadise klipte rol gereği de olsa 7 yıl sonra bir ilki gerçekleştirip Aurelien Muller ile el ele poz verdi. Bu pozdan sonra Hadise'nin, klipte sevgilisini oynayan Aurelien Muller ile New York'ta baş başa tatil yaptığı iddia edildi.

Canlı yayında itiraf etti: "Bilmeden kocamın ikiziyle birlikte oldum" Hadise, bu iddialar karşısında bir süre sessiz kaldı. Bir mekanın çıkışında görüntülenen Hadise'nin ablası ise bu iddiaları doğruladı ve 'Hadise ve Aurelien birbirlerini tanıma aşamasındalar' dedi.

Geçen haftalarda Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz Instagram'ın hikaye bölümünden Otilia'ya hitap eden bir paylaşım yaptı. Hülya Açıkgöz, Sinan Akçıl ile birlikte olan Otilia'yı sosyal medyadan uyararak, "Otilia kız aklını kullan. Benden abla tavsiyesi kız" yazdı. Hülya Açıkgöz'ün bu paylaşımı üzerine Sinan Akçıl da 'Takmıyorum' yorumunda bulundu. Bu olay Hadise'ye sorulunca, Hadise 'Ablam çok yaşasın. O hep haklı çıkar. Keşke zamanında onu dinleseydim' şeklinde cevap verdi.

Öte yandan Hadise'ye klibi ve tarzının taklit olduğuyla ilgili çıkan haberlerhatırlatılınca Hadise kızdı ve şu sözleri söyledi: "Bunu biz hep yaşıyoruz. Her klipte bu sözleri duyuyorum. Ama yani o kadar çok bu tarz klip yapılıyor ki ama biz yapınca nasıl oluyorsa kopyacı oluyoruz. Bizim insanımız eleştiri yapmayı, kendi insanını yerden yere vurmayı çok seviyor. Ben buna öyle bir alıştım ki artık şurdan giriyor burdan çıkıyor yani. Kıyafet meselesine gelince yani bir kıyafeti sadece bir sanatçı mı giyecek böyle bir şey var mı?

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR