Hakan Altun'dan 'evlilik teklifi' itirafı!
Uludağ'da düzenlenen gençlik ve kış festivali "Selfy Whitefest 2017"nin finaline Hakan Altun damgasını vurdu. Altun, sahnesinde evlilik tekliflerine alışık olduğunu ancak kendisinin evlilik teklifini sadece bir şarkısında yapabildiğini dile getirdi.
MAGAZİN , 10 Şubat 2017 Cuma, 05:41
Hakan Altun'dan 'evlilik teklifi' itirafı!

Uludağ'da Bof Otel'de sahne alan Hakan Altun, yaklaşık 4 saat süren sahne performansı ve şarkılarıyla kendisini dünlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Sahnede 2 çiftin evlilik teklifine ortak olan Hakan Altun, "Ben yıllardır hep evlilik tekliflerine ortak oluyorum ama bir ben şarkı haricinde hiç kimseye evlilik teklifi edemedim. Bu gidişle evlilik programı da yapabilirim. İtinayla Esra Erol ve Seda Sayan gibi olabilirim" diye konuştu.

CEM YILMAZ KANDIRMIŞ

10 Mart'ta vizyona girecek olan 'Deli Aşk' filminde kendisini canlandıran Hakan Altun, "Müzikle alakalı olunca çok rahat konuşuyorum ama oyunculuk konusunda utanıyorum. Emrah Murat Kaman'ın filminde oynamam için beni Cem Yılmaz ve Zafer Algöz kandırdı ve ben de stajyer oyunculuk yaptım" diye konuştu. (Muharrem VURUCULAR'ın haberi)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR