Hakan Şükür'ün dilekçesini FETÖ imamı yazmış!
Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Şükür'ün AK Parti'den istifa mektubunu Zaman Gazetesi yazarı ve aynı zamanda FETÖ'nün "basın imamı" Süleyman Sargın'ın yazdığı öne sürüldü.
GÜNDEM , 19 Ekim 2016 Çarşamba, 16:55
Hakan Şükür'ün dilekçesini FETÖ imamı yazmış!
Tokat'ta 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma devam ediyor. Yürütülen soruşturma kapsamında ifadesine başvurulan şüphelilerin beyanları üzerine geçen hafta örgütün üst düzey yöneticilerinden 13 kişi hakkında yakalama ve gözaltı kararı çıkartıldı.

Aralarında darbe girişiminden 15 gün sonra yurt dışına kaçtığı açıklanan örgütün Türkiye polis imamı 'Cemal' kod adlı T.S. ile birlikte en dikkat çeken isimlerden biri de Başsavcılık tarafından T.S.'den önce bu görevi yürüten ve yurt dışına kaçtığı belirtilen S.S. oldu.

HAKAN ŞÜKÜR'ÜN İSTİFA MEKTUBUNU SÜLEYMAN SARGIN YAZMIŞ

Tokat Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından S.S. rumuzuyla belirtilen kişinin, kapatılan Zaman Gazetesi yazarı ve Irmak TV Genel Müdürü Süleyman Sargın olduğu öğrenildi. Sargın'ın darbe girişiminden sonra yurt dışına kaçtığı açıklandı. Ayrıca örgütün 'basın imamı' olduğu öğrenilen Sargın'ın, ABD'de bulunan AK Parti eski Milletvekili Hakan Şükür'ün partisinden istifa ettiği dönemdeki dilekçesini yazdığı öne sürüldü. Soruşturma sürüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR