Hamile eşini öldürmekten yargılanan zanlının ifadeleri kan dondurdu
Hamile eşini öldürmekten yargılanan Şeyhmuz Yüksel’den dehşet verici itiraf: Çocuğun benden olmadığını söyleyince içime kurt düştü, kendimi kaybettim.
GÜNDEM , 19 Haziran 2014 Perşembe, 10:11
Hamile eşini öldürmekten yargılanan zanlının ifadeleri kan dondurdu

İzmir Karaburun’da geçen yıl 12 Ağustos’ta bir çocuk annesi ve 3 aylık hamile olan eşi Yasemin Yüksel'i öldürmekle suçlanan Şeyhmus Yüksel'in yargılamasına devam edildi. İzmir 1.Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki yapılan duruşmada hamile eşini öldürmek suçundan ağırlaştırılmış müebbetle yargılanan Yüksel, ilk duruşmada verdiği ifadesini tekrarladı. Eşiyle 2011 yılında severek evlendiklerini belirten Yüksel, "Evlendikten sonra bir çocuğumuz dünyaya geldi. Bir yıl sonra eşim yine hamile kaldı. Eşim, evlenmeden önce kendisine tecavüz edildiğini ve çocuğun benden olmadığını söyledi. Sonra şaka yaptım dedi. Bu anlattıklarından sonra içime kurt düşürdü. Kendisinden boşanmaya karar verdim. Aileler araya girdi" dedi.

BİR ERKEK ARAYINCA ÇILDIRDIM

Soğukkanlı davranışları ile dikkat çeken Şeyhmuz Yüksel, "2013 yılı Temmuz ayında eşimi bir erkek aradı. Bu numara eşimin telefonuna kayıtlı olduğunu gördüm. Kendisine bu olaydan sonra güvenim kalmadı. Boşanmayı konuşmak için eşimi arabaya aldım. Boşanmamız halinde çocuğun velayetini istediğimi söyledim. Kendisi bana zaten çocuğun benden olmadığını söyleyince çılgına döndüm. Sonra arabadaki bıçak ile kendisini bıçakladım. Bıçağın neresine sapladığımı hatırlamıyorum. Daha sonra teslim oldum” diye fade verdi. Duruşma ertelendi. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR