Harika Avcı sonunda sessizliğini bozdu!
80'li yılların aranan isimlerinden Harika Avcı sessizliğini bozdu. Avcı, hakkındaki iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi.
MAGAZİN , 22 Eylül 2021 Çarşamba, 15:23
Harika Avcı sonunda sessizliğini bozdu!

Bir dönemin efsane isimlerinden Harika Avcı'nın fazla kilolarından kurtulmak için bıçak altına yattığı iddia edilmişti. Yaşadığı maddi krizler ve bunalım nedeniyle sahnelerden uzak olan Harika Avcı'nın eski günlere dönmek için bu kararı aldığı da iddialar arasındaydı...

Harika Avcı, hakkında çıkan haberlere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

"İtibarsızlaştırmak, karalamak, hedef göstermek için şahsıma yönelik bir algı operasyonudur gidiyor ve kasıtlı olarak olaylar olduğundan farklı gösterilmeye çalışılıyor. Nefrete sevk eden, manipülatif, abartılı, asılsız, adaletsiz, vicdan yoksunu ithamlarla iddialarla karşı karşıya getirilip polemiklere çekilmek isteniyorum. Hiç tanımadığım ya da haklı nedenlerle ilişiğimi kestiğim insanlar bile utanmadan benle ilgili bir de şov peşine düşüyorlar. Bunlar iyi taktikler ama tutmaz. Öncelikle samimiyetsizler ve inandırıcı değiller. Dahası taraflı ve çelişkili oldukları her hallerinden görülüyor, üstelik tepki de alıyorlar. Çünkü Türk halkı zekidir, ben bir açıklama yapmasam dahi, kimi nereye koyacağını çok iyi bilir.
En derin Sevgi ve Saygılarımla Can'larım...

Not: Bu arada şu fotoğraf meselesi.. Ben tüp mide ameliyatı yeni olmadım. Araştırmadıkları nasıl da bariz. 20 Ocak 2017 de paylaşılan bir fotoğrafı sanki yeniymiş gibi veriyorlar. Ayrıca o açıdan kim fotoğraf çekilirse çekilsin öyle çıkar."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR