Harun'a teklif gelmedi
Bursa Hakimiyet'e konuşan milli kalecinin menajeri Ömer Koray Uzun, kendilerine gelen bir teklifin olmadığını, Harun için sözün Bursaspor'da olduğunu söyledi.
BURSASPOR , 22 Haziran 2018 Cuma, 08:04
Harun'a teklif gelmedi

I HABER İrem Özyılmaz I

5 MİLYON € İSTİYOR
Geçen sezon İstanbulspor'da kiralık oynayan Okan Kocuk'un da geri dönmesiyle büyük bir rekabetin yaşandığı Bursaspor kalesinde Harun Tekin'in menajeri Ömer Koray Uzun Bursa Hakimiyet'e özel açıklamada bulundu. Bursaspor'un 5 milyon Euro bonservis ücreti istediği belirtilen ve başkan Ali Ay'ın da bizzat, 'Teklif gelirse değerlendiririz' açıklamasını yaptığı Harun Tekin'le ilgili konuşan Ömer Koray Uzun, "Bize şu ana kadar ulaşan bir kulüp yok" dedi.

MUHATAP DEĞİLİZ
Harun Tekin'in Bursaspor'la sözleşmesi olduğunu hatırlatan Ömer Koray Uzun, "Varsayımlar üzerine konuşmak istemiyorum. Harun Tekin Bursaspor'un kontratlı futbolcusu. Bize gelen bir teklif yok. Konu bizim dışımızda gelişiyor. Harun'a bir talip çıkarsa ilk önce Bursaspor'la görüşmesi gerekir. Biz daha sonra devreye gireriz. O nedenle ne konuşursak şu an için boşuna" dedi. Bursaspor'da 7'nci sezonunu geride bırakan A Milli patentli Harun Tekin 149 maçta görev aldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR