Haydi Bursa, Arda bu kez dua bekliyor
Bursa'da yaşayan 'lösemi' teşhisi konulan ve sosyal medya üzerinden düzenlenen kampanyalarla tedavi için gerekli paranın toplanmasının ardından Amerika'ya giden 10 yaşındaki Arda Adalı'dan üzücü haber geldi.
BURSA , 19 Ocak 2017 Perşembe, 18:15
Haydi Bursa, Arda bu kez dua bekliyor

Bursalı lösemi hastası Arda Adalı'nın Amerika'da tedavi görmesi için başlatılan kampanyalar, sosyal medyada çığ gibi büyümüş ve kısa sürede tedaviesi için gerekli olan 455 bin dolar para toplanmıştı. Paranın toplanmasının ardından büyük umutlarla Amerika'ya giden Arda'dan üzücü haber geldi. Adına açılan 'Arda için' isimli Facebook hesabından bugün ailesi tarafından bir paylaşım yapıldı.

ARDA YOĞUN BAKIMDA

Ailesi, Arda'nın sağlık durumunun kötüye gittiğini ve tedavisinin yoğun bakım ünitesinde devam ettiğini duyurdu. Bir çok kişiyi kahreden paylaşımında aile, Arda için dua isteyerek, şu ifadelere yer verdi;

"Değerli arkadaşlar,hepinizin Arda nın durumunu merak ettiğinizin farkındayız.İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.Ancak oğlumun genel durumu hastaneye yatış anından itibaren çok hızlı bir şekilde bozuldu.Şu an yoğun bakımda takip ve tedavi ediliyor.Doktorlar genel durumunun toparlanıp hedeflenen tedaviye başlanabilmesi için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar.Biz her an Arda nın yanındayız. Umut ediyoruz ki bu engeli de aşıp tedavimizi olup sağlığımıza kavuşacağız.Ancak an itibarı ile durumumuz kritik.Dualarınıza ve pozitif enerji lerinize ihtiyacımız var...Güzel haberler paylaşmak dileğiyle"

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR