Hizmette sınır yok
Büyükşehir Belediyesi, ‘Spor Kenti Bursa’ hedefiyle gerçekleştirilen spor yatırımları zincirine Rotary İlkokulu’na kazandırılan spor salonu ile yeni bir halka daha ekledi.
BURSA'DA SPOR , 02 Aralık 2016 Cuma, 05:26
Hizmette sınır yok
Bursa’yı daha yaşanabilir ve sağlıklı hale getirmek amacıyla çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, ‘Spor Kenti Bursa, hedefiyle eğitim kurumlarına spor salonları kazandırmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından Nilüfer İlçesi’ndeki Rotary İlkokulu’nda yaptırılan spor salonu, törenle öğrencilerin hizmetine açıldı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kentin geleceğine değer verildiğini ve bu nedenle de özellikle çocuklarla gençlerin spora teşvik edilmesinin önemine dikkati çekti.NİLÜFER’E YAKIŞTI

Başkan Altepe, Bursa’da hem tesisleşmeye hem de Büyükşehir Belediyespor Kulübü aracılığıyla lisanslı sporcu sayısının artırılmasına yönelik çalışmalara önem verdiklerini anlatarak, "Bursa’da sporu ve sporcuları daha da geliştiren çalışmalarımıza devam ediyoruz. Nilüfer'deki vatandaşlarımız için, bölgeye yakışacak ve Rotary İlkokulu’nun değerine değer katacak bir tesisin açılışını yapıyor olmaktan dolayı mutluyuz" dedi. Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem Tüfekçi de başkan Altepe’yi tebrik ederek, öğrencilerin spora teşvik edilmesinin önemine değindi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR