Hollywood yıldızı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı RT’ledi!
Hollywood yıldızı Lindsay Lohan, Türkiye ziyaretinden sonra Twitter üzerinden liderlere çağrıda bulundu. Erdoğan'ı RT'leyen, Putin ve Trump'ı da göreve çağıran Lohan, Suriyeli mültecilere destek için araba satmayı teklif etti.
DÜNYA , 15 Kasım 2016 Salı, 10:32
Hollywood yıldızı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı RT’ledi!
Dün Twitter hesabından Trump’a seslenen Lindsay Lohan, bugün de Erdoğan ve Putin’e çağrıda bulundu. Lohan, ‘Suriyeli mülteciler için bir etkinlik düzenleyelim ve bağış için araba satalım. Belki Erdoğan ya da Putin bize yardımcı olur’ ifadelerini kullandı.Erdoğan’ın ‘Tek Millet Tek Yürek’ etiketini kullandığı 7 Ağustos tarihli bir tweet’ini RT’leyen Lohan, ‘Çünkü yeni bir ABD başkanımız var. Türkiye’nin ne kadar yardım ettiğini ve acı içinde olan Suriyelileri unutmayalım. Bunu düzeltmeliyiz’ yazdı.

Sığınmacılarla ilgili bir dizi farkındalık çalışmasında bulunan ABD’li şarkıcı ve oyuncu Lindsay Lohan, kendisine eşlik etmesi için ABD’nin 45. Başkanı Donald Trump’a çağrıda bulundu.

Cumhuriyetçi işadamına Twitter hesabından seslenen Lohan, “Lütfen size yardım etmeme izin verin. #dünya5tenbüyüktür. İstanbul ve Suriye’ye benimle gelin. Yaşananları ilk elden görebilirsiniz” dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR