Hugh Jackman, İstanbul şovunu erteledi
Hollywood ve Broadway'in yakışıklı oyuncusu Hugh Jackman, sağlık sorunları sebebiyle İstanbul'da düzenleyeceği şovu, ileri bir tarihe erteledi.
YAŞAM , 18 Mart 2015 Çarşamba, 21:33
Hugh Jackman, İstanbul şovunu erteledi
Hugh Jackman ses tellerinde kanama nedeniyle 3 gece daha yapması planlanan "An Evening with Hugh Jackman" gösterisini ileri bir tarihe erteledi. Jackman'ın ekibi, 6 dansçı ve 32 kişilik bir orkestradan oluşuyorAmerika'daki doktoru Dr.Korovin ve İstanbul'daki doktoru Dr. Koçak'ın aldığı ortak kararla 2 hafta şarkı söylemesi yasaklanan ünlü ismin üzgün olduğu belirtildi.

Ünlü aktör, şovun ertelenmesini şu sözlerle açıkladı:

"Merhaba. Size üzülerek şunu söylemek istiyorum ki... Sol ses telimde kanama olduğu tespit edildi. Doktorlarım İsmail Koçak ve Gwen Korovin'in tavsiyeleri üzerine, Zorlu Performans Sanatları Merkezi'ndeki şovumun geri kalanını iptal etmek zorunda kaldım. Önümüzdeki günler boyunca ses tellerimi dinlendirmek durumundayım. Bir yere ayrılmayın... Mümkün olan en kısa sürede İstanbul'a dönüp, bunu telafi edeceğim."

ZORLU CENTER'DEN BİLET İADE AÇIKLAMASI 

18-20 Mart 2015 tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan An Evening with Hugh Jackman etkinliği, sanatçının ses tellerindeki rahatsızlık nedeniyle iptal olmuştur. Hugh Jackman'ın hayranlarına mesajını iletir, en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını temenni ederiz. Bilet iade prosedürü ve sanatçının sağlık durumu ile ilgili detaylı açıklama en kısa zamanda paylaşılacaktır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR