Hüseyin Şahin: Kadınlar bizim baş tacımız
AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, kadınların toplumun aydınlık yüzü olduğunu söyledi.
BURSA , 08 Mart 2017 Çarşamba, 19:44
Hüseyin Şahin: Kadınlar bizim baş tacımız

Milletvekili Hüseyin Şahin, yaptığı açıklamada, bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. Hüseyin Şahin, toplumdaki herkesin kadına gereken değeri, saygıyı ve sevgiyi göstermesi gerektiğini vurgulayarak, yüreğindeki sınırsız sevgiyle çocuklarını yetiştiren, eş olarak aile yapısını sağlam temeller üzerine kuran, çalışma hayatında üretip ter döken kadınların haklarının ödenemeyeceğini dile getirdi.

"Kadınlarımızı baş tacı yapmalıyız" diyen Şahin, kadınların toplumdaki konumlarının daha da güçlendirilmesi gerektiğini vurguladı.

Şahin, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Sevginin, şefkatin, sabrın simgesi kadınlarımızın gününü bir kez daha en içten dileklerimle kutuluyorum. Onlar hem aile, hem çalışma hayatımızın en önemli destekçi, en önemli parçası. Onlar olmadan toplumsal kalkınmayı sağlayamayız. İnsanlık, kadınlar olmadan medeniyetler kuramaz."

Hüseyin Şahin, önceki gün Ankara'daki yürüyüşe katılmak üzere Bursa'dan hareket eden bir otobüsün devrilmesi sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden kadınlara da Allah'tan rahmet diledi. Şahin, hayatını kaybeden kadınların ailelerine ve sevenlerine sabır, yaralılara geçmiş olsun dileğini iletti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR