İbrahim Tatlıses'ten İzzet Yıldızhan'a yaylım ateşi
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından kendisi için "Bir daha şarkı söyleyemeyecek" diyen İzzet Yıldızhan'a sert sözlerle yüklendi.
MAGAZİN , 13 Haziran 2016 Pazartesi, 08:55
İbrahim Tatlıses'ten İzzet Yıldızhan'a yaylım ateşi
İbrahim Tatlıses sahur vakti sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adeta kendisi için artık türkü söyleyemez albüm çıkaramaz şeklinde açıklamalar yapan İzzet Yıldızhan'a göndermede bulundu.

"O BOZUK OLANLAR BİLİR KENDİLERİNİ"

Tatlıses hesabından yaptığı paylaşımda her ne kadar isim vermekten kaçınsa da kısa süre önce yaşanan açıklamanın üzerine gelen bu satırlar İbrahim Tatlıses'in hedefinde İzzet Yıldızhan olduğunu gösteriyordu. Ünlü türkücünün hedef göstermeden kullandığı ağır ifadelerse şöyle: "Bazen kişiliksiz insanları bozuk para gibi harcayacaksın ki, ha diyecek ki kişiliksizliğimin farkına vardılar ben yol alayım! Hayırlı Sahurlar… O bozuk olanlar da bilirler kendilerini söylememe gerek yok"

DAHA ÖNCE DE YANIT VERMİŞTİ

Tatlıses daha önce de magazin basınından muhabirlerle bir iftar yemeğinde buluşmuş ve sağlık durumu hakkında bilgi vermişti. Bu yemekte üzeri kapalı bir şeklide İzzet Yıldızhan'a gönderme yapan ve sağlığının iyi olduğunu söylemekle yetinen İbrahim Tatlıses, bir süre sonra bu defa çok sert açıklamalarla Yıldızhan'a göndermede bulundu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR