İbrahim Yazıcı için dua edelim
Bursaspor’un eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, başkan İbrahim Yazıcı’nın tedavi gördüğü hastaneye gelerek ailesine ‘geçmiş olsun’ dileğinde bulundu.
BURSASPOR , 07 Mayıs 2013 Salı, 10:36
İbrahim Yazıcı için dua edelim

Sağlam, “Başkanın durumu şu anda sıkıntılı. O güçlü yapısıyla bu sıkıntıyı da aşmasını hep beraber bekliyoruz” dedi.

Yeşil-beyazlı takımın eski teknik patronu Ertuğrul Sağlam, kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan ve 2 gündür yoğun bakımdaki tedavisi süren başkan İbrahim Yazıcı’yı ziyaret etti. Doktorlardan Yazıcı’nın sağlık durumu hakkında bilgi alan Ertuğrul Sağlam, İbrahim Yazıcı’nın ailesine de ‘geçmiş olsun’ dileğinde bulundu.

“BAŞKAN ŞU ANDA SIKINTILI DURUMDA”

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Sağlam, “Sayın başkanın sağlık durumu ile ilgili doktorlar gerekli açıklamaları yapıyorlar. Şu anda yapılması gereken en güzel iş dua etmek. Biz kendisiyle büyük sıkıntıları hep beraber yaşadık. İyi günde kötü günde birbirimize destek olmuştuk.

Bugün sayın başkan daha büyük sıkıntı ile baş başa. Yaşadığı sıkıntıların hep güçlü yapısıyla kendisi üstünden gelmesini bildi. Şu anda durumu sıkıntılı. Dua edelim. Yüce rabbim her şeyin en iyisini bilir. O’nun başımıza getirdiği her şeye biz kabulüz. Allah büyüktür, bekliyoruz. Ben  yurt dışında Portekiz’deydim. Duyunca programımı yarıda kesip, geldim. Durumunu hep beraber bekliyoruz. Allah başkanımıza şifalar versin. O güçlü yapısıyla bu sıkıntıyı da aşmasını hep beraber bekliyoruz” dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR