İdil Fırat hamile mi?
Sosyetik güzel İdil Fırat ile oyuncu Mert Fırat'ın apar topar nikah masasına oturma nedenleri ortaya çıktı. 8 Eylül'de Alaçatı'da dünya evine girecek olan ünlü çiftin, İdil Fırat'ın hamile olması nedeniyle düğün için acele ettiği iddia edildi.
MAGAZİN , 23 Ağustos 2018 Perşembe, 12:05
İdil Fırat hamile mi?

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un, "Müstakbel Gelin Hamile" başlıklı yazısı şöyle:
"Jet hızıyla başlayan ilişkilerini yine jet hızıyla mutlu sona ulaştırmaya hazırlanan İdil Fırat ile Mert Fıratcephesinden müjdeli bir haberim var!

Kısa bir süre önce aşk yaşamaya başlayan, Haziran'da nişanlanıp 8 Eylül'de de Alaçatı'da evlenecek olan çiftin bu ani evliliğinin nedeni bebek! İlişkileriyle herkesi şaşırtan çiftin çok yakınlarından öğrendiğim ki; onlar da son yıllarda pek bir moda olan 'Önce bebek sonra nikah' modasına uymuş.

BALAYINA SENEYE ÜÇ KİŞİ ÇIKACAKLAR

Hafta sonu Alaçatı'da bekarlığa veda partisi veren, Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Önder Fırat'ın Sibel İdil Kerimoğlu'ndan olan kızı İdil Fırat, henüz hamileliğinin başında olduğu için karnı belli olmuyor.

Bu arada 8 Eylül'de Çeşme'deki The Stay Otel'de nikah masasına oturacak çiftin, müstakbel damadın iş yoğunluğu nedeniyle balayına çıkamayacağını öğrendim. Balayına, seneye yaza üç kişi çıkmayı planlamışlar. Umarım bir ömür mutlu olurlar.

Müstakbel gelin İdil Fırat, hafta sonu önce Spiaggia Grande Beach'te, sonra da Agrovela Otel'de 12 kız arkadaşı ile birlikte bekarlığa veda partisi düzenledi."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR