İdo Tatlıses: Bu yıl da babama çalışırım
İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, "Eğer anlaşırsak cüzi bir rakamla şarkı alıp okumak isterim" sözleriyle babasına mesaj gönderdi
MAGAZİN , 09 Kasım 2017 Perşembe, 09:59
İdo Tatlıses: Bu yıl da babama çalışırım

Katıldığı bir basın lansmanında muhabirliğe soyunan İdo Tatlıses, mikrofonları tutarak basın mensuplarına yardımcı olmaya çalıştı. Bir süre sonra "Bu iş çok yorucu ve zormuş gerçekten Allah yardımcınız olsun" diyen genç şarkıcı, muhabirliği bırakıp ev sahibi Hakan Cengiz eşliğinde lüks daireleri gezerek fikir alışverişinde bulundu.

Sözcü'de yer alan habere göre; son zamanlarda giyim tarzı ile gündeme gelen İdo, giyimi hakkındaki sorulara, "Ben kimsenin modasına göre değil kendim nasıl rahat etmek istiyorsam öyle giyiniyorum" cevabını verdi. "Yeni projeler var mı?" sorusunu ise "Single çıkarmaya çalışıyoruz. Derya Uluğ, Galip ve benim yazdığım parçalardan şarkı seçmeye çalışıyoruz" şeklinde yanıtladı.

"BABAM DÜET YAPMAK İSTERSE DÜŞÜNECEĞİM"

İdo, "Arabeskçi bir babanın popçu oğlu olmanın avantajları neler?" sorusu üzerine, "Benim tarzım farklı, o da beğeniyor. Eminim benimle düet yapmak isteyecektir, o zaman ben düşüneceğim" diyerek güldü. Genç şarkıcı, "Babanın yastık altı şarkıları varsa buradan sizin aracılığıyla söyleyeyim. Eğer anlaşırsak cüzi bir rakamla kendisinden şarkı alıp okumak isterim. Bu kış da babama çalışırım. Geçen sene Derya Uluğ ve Galip Öztürk'e çaliştık bu sene ona çalışırız bir şey olmaz" ifadelerini kullandı.

Londra'dan aldığı ödül hatırlatılan İdo Tatlıses, "Evet teşekkürler. Bir Derya bir ben yine işi götürdük. Londra'dan ödül almak güzeldi. Ama söze İngilizce girmek gerekiyordu. Bunca senedir beklediğim o İngilizce konuşma korkumu orada attım. Şaka bir yana, bir Türk olarak gittigim için Türkçe konuştum tabii ki" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR