İhtiyaç sahibi öğrenciler için okulda pazar kurdular
Bursa Özel Kültür Okulları sosyal sorumluluk ve yardımlaşma projelerine destek olmak amacıyla her yıl düzenlediği 'Pazar Kültürü' etkinliğinde öğrenciler, sattıkları ürünlerden elde edilen geliri ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacak.
BURSA , 08 Ocak 2017 Pazar, 12:20
İhtiyaç sahibi öğrenciler için okulda pazar kurdular

Özel Bursa Kültür Okulları'nda eğitim gören birinci sınıf öğrencileri,bu yılki 'Pazar Kültürü' etkinliğinde de meyveden kuruyemişe, giysilerden züccaciye ürünlerine varıncaya birçok kadar ürünü satışa sundu. Öğretmenlerin gözetiminde gerçekleştirilen satışlara veliler yoğun ilgi gösterdi. 

Bu etkinlikle pazarların, sadece ticari bir yer olmadığı, aynı zamanda dayanışma ve insani paylaşımların yaşandığı alanlar olduğunu yansıtanKültürlü Minikler, gerçekleştirilen etkinlikle yerli malı kullanmanın da bilincine vardı.  

Renkli görüntülerin yaşandığı 'Pazar Kültürü'nde,satış için sarf ettikleri çaba ile tecrübeli pazarcıları aratmayan Kültürlü Minikler, seslerini olabildiğince gür çıkararak müşterilerine ulaşırken, veliler de bu eğlenceli dakikaları cep telefonları ve fotoğraf makineleriyle ölümsüzleştirdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR