İkisinden biri timsah olacak
Teknik direktör Paul Le Guen ve yönetim Feyenoord forması giyen Karim El Ahmadi ile Karabağ Ağdam'da oynayan Richard Almeida'dan birinin transferi konusunda mutabık kaldı. Yeşil Beyazlılar yarına kadar iki oyuncudan birini kiralık olarak renklerine katmaya çalışıyor.
BURSASPOR , 30 Ocak 2018 Salı, 08:01
İkisinden biri timsah olacak

HABER I Süha GÜRSOY I

ALMEİDA BİR ADIM ÖNDE

Bursaspor yarın bitecek ara transfer döneminde son sa-atler içerisinde iki oyuncudan birinin transferini bitir- meye çalışacak. Yeşil Beyazlılar gündemine birçok oyuncuyu dahil ederken, teknik direktör Paul Le Guen ve yönetim Feyenoord forması giyen Karim El Ahmadi ile Karabağ Ağdam'da oynayan Richard Almeida'nın Bursaspor'a transferi konusunda mutabık kaldı. Bursaspor heyeti her iki oyuncudan birinin transferini bitirmek için düğmeye bastı. Yeşil Beyazlılar bu transferi kiralama formülüyle bitirmeye çalışıyor. Bursaspor'un özellikle üzerinde durduğu ismin Karabağ'da oynayan Brezilyalı Richard Almeida'nın olduğu öğrenildi.

8 NUMARAYA ADAYLAR

8 numara pozisyonunda oynayan Richard Almeida'nın güncel bonservis bedeli 1 milyon 750 bin Euro. Azerbaycan Milli Takımı'nda da forma giyen 28 yaşındaki krampon, 2013-14 sezonundan itibaren Karabağ Ağdam'da oynuyor. Kulüp kariyerinde 230 maçta 33 golü bulunan Richard Almeida Azerbaycan Milli Takımı'nda da 5 maçta görev aldı. Bursaspor'un bir diğer 8 numara alternatifi olan Feyenoord forması giyen Karim El Ahmadi'nin bonservis bedeli 3 milyon 750 bin Euro. 33 yaşındaki Faslı futbolcu'nun kulüp geçmişinde 386 maçta 25 golü var. Bir dönem Aston Villa ve Twente'de de oynayan El Ahmadi Fas Milli Takımı'nda da 22 maça çıktı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR