İnegöl'de polise araç desteği
Bursa'nın İnegöl ilçesinde iş adamları tarafından emniyete araç hibe edildi.
BURSA , 02 Kasım 2016 Çarşamba, 11:15
İnegöl'de polise araç desteği
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, MODEF Fuarcılık, Yenice Islah OSB ve İnegöl OSB işbirliğiyle başlatılan kampanyayla alınan araçlar İnegöl Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edildi. 2 Fiat Doblo, 4 elektrikli bisiklet törenle emniyete teslim edildi.

İlçe Emniyet Müdürü Şükrü Kaplan, işadamlarına teşekkür ederek, “Araçlarda sürekli kullanıldığı için arızalar meydana geliyor. 2010 yılında olay yeri inceleme aracımız zarar görmüştü. Bunun üzerine kurum ve kuruluşlarımız bir araya gelmek sureti ile bize yeni araba aldılar. Şimdi de derneğimiz vasıtasıyla 2 tane Fiat Doblo ile mahallelere girerek evrakların yerinde infaz edilmesinde kullanılacak 4 tane elektrikli bisiklet ile bize destek oldular. Emniyet olarak vatandaşlarımızın huzur ve güvenini temin ve tesis etmek maksadıyla 24 saat vazife başındayız” dedi.

İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Anıl ise, “İnegöl, hızla sanayileşen, büyüp göç alan bir yerleşim yeri. Bu hızlı büyümenin getirdiği güvenlik meseleleri var. Bunların halledilmesi için yapılan çalışmalar var. Bir yörede en önemli husus, emniyet ve huzurdur. Güven ve huzurun sağlanmasında emniyetimiz 24 saat çalışıyor. Kendilerine her zaman destek vereceğiz" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR