İnegöl'e dev destek
İnegölspor'u ziyaret eden İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel ve belediye meclis üyeleri, Bordo Beyazlı kulübe kombine desteğinde bulundu.
BURSA'DA SPOR , 19 Ağustos 2017 Cumartesi, 11:27
İnegöl'e dev destek

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel ve belediye meclis üyeleri, İnegölspor'u ziyaret ederek, kombine desteğinde bulundu. Bordo Beyazlı ekibin tesisler sahasındaki çalışmasını izledikten sonra teknik heyet ve futbolculara baklava ikramında bulunan Başkan Aktaş, "Sezon başında gelip bir selam verelim, size bir tatlı ikram edelim, başarı dileklerimizi iletelim istedik. Münür Kanar başkanlığında oluşturulan yönetimimiz inşallah bu sene İnegölspor'un hedefleri doğrultusunda hedefe ulaşırlar" dedi.

ALKIŞLAMAKTAN ÖTE...

Aktaş, "İnegölspor'un yıllardır hep üst liglere çıkma isteği var. Başarılı olma isteği var. Bu başarıya kim ne katkı veriyorsa, destek veriyorsa, o hangi yöneticimiz hangi sporcumuz olursa olsun bizim kesinlikle ayakta alkışlamaktan öte, ona katkı ve destek vermekten öte başka bir şeyimiz olamaz. Ben hem sizlere hem çok değerli hocamız ve ekibine hem de yönetim kurulumuza, başta yönetim kurulu başkanı olmak üzere başarılar ve kolaylıklar diliyorum" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR