İnegöl spor yapıyor
İnegöl Belediyesi'nin düzenlediği yaz spor okullarını ziyaret eden İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, gençlerin spor yapmasını arzu ettiklerini ifade ederek, "Sporcu gençlere ihtiyacımız var" dedi.
BURSA'DA SPOR , 11 Temmuz 2018 Çarşamba, 07:54
İnegöl spor yapıyor

"LÜKS DEĞİL İHTİYAÇ"
İnegöl Belediyesi'nin Belediye Spor bünyesinde düzenlediği yaz spor okullarında eğitim 25 Haziran 2018 tarihinde başladı.
İki dönem şeklinde gerçekleştirilecek olan yaz spor okullarında toplam 625 öğrencinin katılımıyla ilk dönem eğitimleri tüm hızıyla devam ederken İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban geçtiğimiz gün beraberindeki heyetle birlikte yaz spor okulları bünyesinden gerçekleştirilen voleybol kursunu ziyaret etti ve buradaki öğrencilerle bir sohbet gerçekleştirdi.

9 BRANŞTA EĞİTİM
İnegöl Belediyesi'nin spora verdiği öneme dikkat çeken Başkan Taban, "İnegöl için üretmeye, İnegöl'deki güzellikleri artırmak için çalışmaya devam ediyoruz. "Geçen yılki yaz spor okullarımızın 1. döneminde 225 öğrenci kayda almışken, bu yıl 1. dönemde 625 öğrenci başvuruda bulunmuş. Spor bir ihtiyaç. Ben gençlerimizin spor yapmasını istiyorum. Her genç spor yapmalı. Spordan uzak bir gençlik düşünmüyorum. 9 spor branşında gençlerimize eğitim veriyoruz. Spor yapmakla beraber aynı zaman-da hem sağlıklı bir yaşama da kavuşacaksınız" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR