İnegöl spora doyacak
İnegölspor 2018-2019 sezonu yaz spor okulu etkinlikleri, 472 sporcunun katılımı ile ilçe stadında yapılan açılış programı ile başladı. Törende İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Kulüp Başkanımız Eşref Güç de yer aldı.
BURSA'DA SPOR , 27 Haziran 2018 Çarşamba, 08:13
İnegöl spora doyacak

ÖNCELİĞİMİZ CENTİLMENLİK

Bursa'da geleceğin sporcuları için çalışmalar devam ediyor. Son olarak İnegölspor 1. dönem yaz okulu açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdi. 2018-2019 sezonu yaz spor okulu etkinlikleri, 472 sporcunun katılımı ile ilçe stadında yapılan açılış programı ile başladı. İnegölspor Altyapı Sorumlusu Özgür Şahin, "1. dönem çalışmalarımız 25 Haziran'da başlayıp, 20 Temmuz Cuma günü sona erecektir. Şu anda yaz spor okulumuza 472 sporcumuz katılım göstermiştir" dedi. Kulüp başkanı Eşref Güç, ise "Ben sevgili öğrencilere şunu söylemek istiyorum. Öncelikle centilmenlik. Bizim için centilmenlik her şeyden önce geliyor. Tabii buradaki genç kardeşlerimiz, çocuklarımız mutlaka İnegölspor'a ve ülkemizdeki diğer takımlara hizmet edecekler" ifadelerini kullandı.

ŞEHRİMİZİN ÖNEMLİ DEĞERİ

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban da "Gerçekten gençlerimizin enerjisini atması, beraberinde çocuklarımızın merak duyduğu veya yetenekli olduğu alanlarda kendilerini geliştirmeye çalışması benim için önemli. Tabii bu fırsatı burada sevgili öğrencilerimize İnegölspor veriyor. Mutlaka aralarında yetenekli sporcular olacaktır ama gelecekte de her biri hayata kazandırılmış birer kaliteli insan olacaktır. Dolayısıyla her fırsatta onlarında yanında olmak istiyorum. Müsabakasında da, antrenmanında da, birazdan inşallah toplantılarına da bir selam vermek ve destek vermek istiyorum. Destek olmak zorundayız. Çünkü aynı zamanda spor bir tanıtım aracı bir reklam aracı ve şehrimizin önemli değeri" şeklinde konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR