İngiltere bu kadını konuşuyor! Başbakan'a kur yaptı!
İngiltere Başbakanı David Cameron ile röportaj yapan İngiliz sunucu mülakat esnasında flörtleştiği iddiası ile eleştiriliyor.
DÜNYA , 17 Mart 2015 Salı, 16:34
İngiltere bu kadını konuşuyor! Başbakan'a kur yaptı!
İngiltere, 'Good Morning Britain' isimli programın sunucusu Susanna Reid'i konuşuyor. 

İngiltere Başbakanı David Cameron ile bir röportaj gerçekleştiren sunucu Daily Mail gazetesi tarafından ti'ye alındı. 

On yıl boyunca BBC'de çalıştıktan sonra ITV'ye transfer olan sunucunun Cameron'a program boyunca 14 soru sorduğunu bu sorulardan 11'inin aile yaşamı, 2'sinin siyaset ve sadece bir tanesinin 7 hafta sonra gerçekleşecek seçimlerle ilgili olduğunu belirten gazete, Reid'in Cameron'a resmen kur yaptığını iddia ettiHaberde görüşlerine yer verilen vücut dili uzmanı Judi James ise Reid'in mülakat sırasındaki hareketlerinin cilveleşmeyi işaret ettiğini belirtti. 

"Susanna Reid programdaki konuklarıyla flörtleşmesiyle tanınıyor" ifadelerini kullanan gazete, bu durumun bir ilk olmadığını, Reid'in daha önce eski İngiliz futbolcu David Beckham ile de benzer anlar yaşadığı iddiasına yer verdi.
Programın bugün ITV'de yayınlanmasının ardından adeta günün olayı olan Reid, sosyal medyanın da en çok konuşulan isimlerinden bir oldu. 45 yaşındaki sunucu geçen sene transfer olduğu ITV'den yaklaşık 150 bin TL aylık maaş alıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR