İntihar girişimini çaylarını yudumlayarak izlediler
Bıçaklı intihar girişimi, yüzlerce meraklı vatandaş tarafından da film gibi izlendi. Meraklı vatandaşlara zaman zaman ev ve iş yerlerinden tepsilerle çay servisi yapılması da dikkat çekti.
GÜNDEM , 30 Mayıs 2013 Perşembe, 13:22
İntihar girişimini çaylarını yudumlayarak izlediler

Şanlıurfa'da, işsiz olan ve sevdiği kızla evlenemeyince bunalıma girip dün 6 katlı binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulunan 19 yaşındaki Mahmut S., bugün de eline aldığı bıçakla kendisine zarar verdi

Yüzlerce kişinin gözleri önünde 1 saat boyunca yanına kimseyi yaklaştırmayarak kendisine zarar veren Mahmut S., bir arkadaşı tarafından ikna edildi. Mahmut S.’nin intihar girişimini yüzlerce kişi de meraklı gözlerle izledi.

Olay saat 16.00 sıralarında Bahçelievler Mahallesi 2’nci sokakta meydana geldi. Dün aynı mahalledeki 6 katlı binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulunan ve itfaiye eri tarafından ikna edilen Mahmut S., bugün elinde bıçak ile bir anda sokak ortasında gömleğini çıkarıp kendisine zarar vermeye başladı.

Engel olmak isteyenleri bıçakla korkutarak uzaklaştıran Mahmut S., işsiz olduğunu ve sevdiği kızla evlenemediğini bu nedenle intihar etmek istediğini söyledi. Sokakta vatandaşları tedirgin eden olayın ihbar edilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Polisleri de yanına yaklaştırmayan Mahmut S., elindeki bıçağı karın ve göğüs bölgesine vurarak kendisine zarar vermeyi de sürdürdü. ’Kendimi burada öldüreceğim’ diye bağıran ve elindeki bıçakla yanına polisleri de yaklaştırmayan Mahmut S., 1 saat sonra yanına gelen bir arkadaşı tarafından ikna edildi. Elindeki bıçağı bırakan Mahmut S., hazır bekletilen ambulansla tedavisi yapılmak üzere hastaneye götürüldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR