İntizar'ın sosyal medya paylaşımı yorum yağmuruna tutuldu
Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik'le özel görüntüleri çıkan İntizar, Instagram konserde şarkı söylediği anın videosunu paylaştı. Uzun bir aradan sonra paylaşım yapan şarkıcının paylaşımı binlerce yorum ve beğeni aldı.
MAGAZİN , 12 Ağustos 2018 Pazar, 09:18
İntizar'ın sosyal medya paylaşımı yorum yağmuruna tutuldu

Geçtiğimiz ay Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik'le özel görüntüleri piyasaya sürülen ünlü şarkıcı İntizar, Instagram hesabından Uşak konserinde seslendirdiği 'Kalp Gözü' adlı şarkının videosunu paylaştı.

BİNLERCE DESTEK MESAJI YAĞDI

Son dönemde özel hayatıyla gündeme gelen şarkıcı İntizar, sevilen şarkılarını Sivaslı'daki konserinde, gurbetçiler için seslendirdi. Sivaslı Belediyesi'nce bu yıl ikincisi düzenlenen 'Gurbetçi Festivali'nde sahneye çıkan İntizar, konserde şarkı söylediği anların videosunu paylaştı. Şarkıcının "Asla bitmiyor", "Aşk", "Sevgiliye hediye", "Konu sen olunca", "Güneş" etiketleriyle paylaştığı videoya" destek mesajları ve beğeni yağdı.

İşte İntizar'ın videosuna gelen yorumlardan bazıları...

"HAYATIM BOYUNCA EDEPSİZLİĞİM OLMADI"

Konser arasında dinleyicilerine hitap eden şarkıcı kendisini dinlemeye gelenlere "Siz harikasınız" diyerek şunları söyledi:

Yağmur, çamur derken otelde sıkıldım. Yağmur yağsa da sahneye çıkacağım, dedim. Şarkılar susarsa dünya biter, insanlık biter. Aşkla sevgiyle büyük bir edeple saygıyla hepinizi kucaklıyorum. Hayatım boyunca bir edepsizliğim kendimce olmadı, bilmiyorum. Başka şansımız yok, sevmekten başka. En büyük sır; sevmek, koşulsuz sevmek. Öyle ya da böyle sevmek, sevmek ve sevilmek. Ne kötüler sarmış dört bir yanımızı. Ne ara bu kadar kötü ve çirkin olduk? Eyvahlar olsun. Hakim, savcı, yargıç oldunuz. Cennet, cehennem oldunuz. Dut oldunuz, put oldunuz. İnsan olamadınız. Bir damlacık canımla benden çok korktunuz. Oysaki yılana bile zararım dokunmaz benim, kendi kalbim şahittir. Bu filmin sonunu çok merak ediyorum.

"KALP GÖZÜM BAŞKASINA KÖR"

Şarkıcının seslendirdiği 'Kalp Gözüm' şarkısının sözleri de dikkatlerden kaçmadı. Söz ve bestesi Mustafa Erdoğan ait olan şarkının sözleri şöyle:

Ey sevgili koy elini kalbime, sen diye atıyor

Gözlerin gözlerime değince içimde güneş açıyor

Sen ömrümün sahibi, sen canımın ta içi

Aşkım sana sahici ben gönlünün talibi

Beni sen can gibi beni canan gibi beni kendin gibi gör

Bana dünyaları verseler nafile kalp gözüm başkasına gör

Beni sen can gibi beni canan gibi beni kendin gibi gör

Bana dünyaları verseler nafile

Kalp gözüm başkasına kör

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR