İş adamına çıplak fotoğraflı şantaj! Karar verildi...
Aydın'da 'bal dudaklar' olarak anılan ve bir iş adamını uyutarak çıplak fotoğraflarıyla şantaj yapan 5 sanığa 10'ar yıl, yaşı küçük olan sanığa ise 6 yıl 10 ay hapis cezası verildi.
GÜNDEM , 22 Eylül 2017 Cuma, 12:21
İş adamına çıplak fotoğraflı şantaj! Karar verildi...

Aydın'da iş adamı B.T.'yi ilaçla uyutarak çıplak fotoğraflarını çekip şantaj yapan 'baldudak çetesi'nin 5 sanığı 10'ar yıl, yaşı küçük sanık ise 6 yıl 10 ay hapisle cezalandırıldı. Cezaevinde yattıkları süre göz önüne alınan sanıklar tahliye edildi.

MAĞDUR İŞ ADAMI ŞİKAYETİNİ GERİ ÇEKTİ

İş adamı B.T'ye tuzak kuran tutuklu sanıklar hakkında Aydın 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan dava sonuçlandı. 48 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanan sanıklarla ilgili mağdur B.T. şikayetini geri çekti.

CEZAEVİNDE YATTIKLARI SÜRE NEDENİYLE TAHLİYE EDİLDİLER

Mahkeme heyeti, sanıklar Berçin A, Semra T, Kadir Ç, Aydın K. ve Mecit Ö. hakkında kişi hürriyetini tehdit, özel hayatın gizliliğini ihlal ve gaspa teşebbüs suçlarından 10 yıl hapisle cezalandırılmalarına karar verdi. Yaşı küçük olan sanık Burçe O. ise aynı suçtan 6 yıl 7 ay hapisle cezalandırıldı. Sanıklar, cezaevinde kaldıkları süre dikkate alınarak tahliye edildi.

(Kaynak: Yeni Asır)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR