İş dünyasının ünlü ismi yaşadığı tacizi hipnozla anlattı
Karşı cinsle iletişim kuramayan iş ve cemiyet dünyasının 51 yaşındaki çok ünlü bir ismi, hipnoz sırasında Ankara'da yan evdeki komşusu tarafından tacize uğradığını anlattı.
GÜNDEM , 04 Ekim 2018 Perşembe, 10:17
İş dünyasının ünlü ismi yaşadığı tacizi hipnozla anlattı

Birbirinden ünlü iş adamlarının gizlice gittiği Anadolu Yakası'ndaki bir hipnoz merkezi, geçtiğimiz aylarda şoke eden bir olaya ev sahipliği yaptı. İş ve cemiyet dünyasının 51 yaşındaki çok ünlü bir ismi, karşı cinsle ilişki kurmakta zorlandığı için arkadaşlarının tavsiyesiyle soluğu bu merkezde aldı.

KORKUNÇ GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Takvim gazetesinde yer alan habere göre; erkeklerle aynı ortamda tek başına kalmaktan dahi çekinen başarılı iş kadını, bilinçaltında yatan nedeni öğrenmek için hipnoz edildi. Şoke eden gerçek ise bu sırada ortaya çıktı. 51 yaşındaki iş kadını, uyutulduğu sırada hipnoterapiste çocukken yaşadığı Ankara'da yan evdeki komşusu tarafından tacize uğradığını anlattı. Ünlü iş kadınını, tacizcinin kendisine "Bunu kimseye anlatırsan seni de anneni de öldürürüm" dediğini de anlattı.

UYANDIĞINDA ŞOKE OLDU

Uyandığında farkında olmadan kendi anlattığı anılarını duyan sosyetik, şoke oldu. Tacizcisinin kimliğini bulmak için birkaç hafta uğraşan iş kadını, mazisinden çıkan bu şoku atlatmak içinse şimdilerde Amerika'da tatilde...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR