İşta Bursaspor'u bekleyen yeni tehlike
Maddi anlamda zor günler yaşayan Yeşil Beyazlı kulüpte bir başka problem de futbolcuların uzun süreli kontratları. Timsah’ta kiralık futbolcular hariç hiçbir oyuncunun sözleşmesi sezon sonunda sona ermiyor. Bunun da Bursaspor Kulübü’nü transfer döneminde zora sokması bekleniyor.
BURSASPOR , 28 Mart 2016 Pazartesi, 07:03
İşta Bursaspor'u bekleyen yeni tehlike
Bursaspor’u yine sıkıntılı günler bekliyor. Yeşil Beyazlı takımda sezon sonu hiçbir futbolcunun sözleşmesinin sona ermemesi hem teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun hem de başkan Ali Ay ile yönetiminin transfer konusunda elini kolunu bağlıyor. Yüksek maliyetli ve uzun süreli yapılan kontratlar, Bursaspor’un geleceği ile ilgili yapılması gereken planları da bozacağa benziyor.

4 FUTBOLCU KİRALIK

Maddi anlamda ciddi sıkıntılar çeken Bursaspor Kulübü’nün bu nedenden dolayı da zor günler yaşaması muhtemel. Hajime Hosogai, Sercan Yıldırım, Miroslav Stoch ve Jem Paul Karacan’ı kiralık olarak kadrosunda bulunduran ve içlerinden şu an için sadece Sercan’ın bonservisini almayı planlayan Yeşil Beyazlı yönetimin yeni sezonda yapacağı transferler, gidecek oyuncuların durumuna göre netleşecek.

VERİM YOK PARA ÇOK

Başta Tom de Sutter, Balazs Dzsudzsak, Tomas Sivok, Dany Nounkeu, Cristobal Jorguera ve Bakaye Traore olmak üzere birçok isimden beklenilen verimi alamayan Bursaspor Kulübü, eğer futbolcularla anlaşmalı olarak yollarını ayıramazsa hem transfer yapması zorlaşacak hem de maddi anlamda zarara uğramaya devam edecek. Yeşil Beyazlıların önümüzdeki aylarda nasıl bir yol haritası çizeceği merak konusu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR