İstanbul'da dehşet anları! Yüzleri maskeli kişiler...
İstanbul Ataşehir’de sokak üzerinde park halinde olan 2 araç kimliği belirsiz ve yüzleri maskeli kişiler tarafından kundaklandı.
GÜNDEM , 18 Haziran 2016 Cumartesi, 08:48
İstanbul'da dehşet anları! Yüzleri maskeli kişiler...
Ataşehir, Esatpaşa Mahallesi’nde iki farklı sokak üzerinde meydana gelen olayiddialara göre şöyle gelişti. Gece saat 03.00 sıralarında kimliği belirsiz kişiler sokak üzerinde park halinde bulunan araçlara molotof kokteyli attı.

Molotof kokteyli atılan araçlar yanmaya başladı. Araçların yandığını gören sokak sakinleri ilk olarak kendi imkanlarıyla yanan otomobilleri söndürmeye çalıştı. Evden çektikleri hortum ve damacanalarla araçları söndürmeye çalışan vatandaşlar yetersiz kaldı.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine itfaiye ekipleri geldi. İtfaiye ekipleri yanan araçları söndürerek soğutma çalışması yaptı. Meydana gelen olayda 2 araçta maddi hasar meydana geldi.

Sokak üzerindeki arabası kundaklanan bir vatandaş, ''Bizim kime ne zararımız oldu ki böyle yapıyorlar. Bunları kim yaptırıyor? Yazık, günah değil mi bu arabaya? İnsanlara zarar veriyorlar. Yazık değil mi?'' ifadelerini kullanarak yaşanan olaylara tepki gösterdi.

Polis ekipleri araçları kundaklayarak kayıplara karışan şüpheli şahısların yakalanması için çalışma başlatırken, ekiplerin sokak aralarında devriye attıkları görüldü. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR