İşte Ali Ağaoğlu'nun yeni oyuncağı
Ali Ağaoğlu, önceki akşam sevgilisi Duygu Su Gürpınar ile Bebek Lucca'daydı.
MAGAZİN , 28 Ekim 2016 Cuma, 08:16
İşte Ali Ağaoğlu'nun yeni oyuncağı
Lüks otomobillere düşkünlüğüyle bilinen Ali Ağaoğlu, son olarak James Bond serisinin son filmi “Spectre”de kullanılan aracın aynısından aldı. 

Ünlü işadamı, filmde Daniel Craig’in kullandığı Aston Martin DB9 otomobile 700 bin euro (yaklaşık 2 milyon 300 bin TL) ödedi. Ağaoğlu, servet değerindeki yeni aracıyla ilk kez önceki akşam Bebek’te görüntülendi.

Ağaoğlu, Lucca’ya gitti. İşadamının sevgilisi Duygu Su Gürpınar da bir süre sonra işadamının Rolls Royce’uyla mekana getirildi. Birbirine sarılan çift, etraftakilere aldırmadan samimi tavırlar sergiledi.

Çıkışta ise aracına doğru yürüyen işadamı, muhabirlerin sorularını yanıtladı.Ağaoğlu, “Bond’un arabası olduğunu sonradan öğrendim. Aracın Türkiye distribütörü, Aston Martin DB9 marka araç olduğunu söyledi. Galeriye gittim, beğendim aldım. Parasını bilmiyorum. Eve gönderin dedim, muhasebe ödemesini yapmış. Zaten yarım saat sonra evin önündeydi araba. Zamanında benimle James Bond arasında anket yapmışlardı sosyal medyada. ‘Hangimiz daha yakışıklı’ diye sormuşlar. Yüzde 50-50 çıkmıştık ama para farkıyla ben kazanmışım. Şimdi de arabasını bile aldım işte!” diyerek güldü. Ardından ünlü işadamı, sevgilisiyle birlikte aracına binip oradan ayrıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR