İşte köy meydanındaki cinayetin nedeni
Bursa’nın İznik ilçesinde geçen hafta Cemal Salım’ı köy meydanında 6 kurşunla vurup ağır yaraladıktan sonra kaçan, dün gecede bir anda ortaya çıkıp bu seferde aynı kişinin babası 60 yaşındaki Naci Salım’ı yine köy meydanında kurşun yağmuruna tutarak öldüren Murat Renda'nın, baba ve oğluna bir yıl önce jandarmaya yaptıkları uyuşturucu ihbarı nedeniyle husumet beslediği ortaya çıktı.
BURSA , 24 Haziran 2016 Cuma, 01:25
İşte köy meydanındaki cinayetin nedeni
Geçtiğimiz yıl Süleymaniye köyünde hint keneviri operasyonu yapan jandarma timleri toplam 400 kilogram kubar esrar ele geçirmişti. Ele geçirilen esrarın ardından iddiaya göre Murat Renda'nın babası ve kardeşi gözaltına alındı. İddiaya göre Naci Salım ve Cemal Salım katil zanlısı Murat Renda'nın ailesini uyuşturucu yetiştiriyor diyerek ihbar etti. Olayın ardından Jandarma timleri, arazi de gizlenmiş 400 kilo gram esrar ele geçirdi. Murat Renda'nın babası ve kardeşi şüpheli sıfatıyla gözaltına alındı.

\"\"
Naci Salım (65)

Geçtiğimiz hafta Murat Renda köy meydanında husumet beslediği Cemal Salım’ı altı kurşunla ağır yaralayarak olay yerinden kaçtı. Saklandığı yerden dün akşam saatlerinde yeniden ortaya çıkan Murat Renda, bu kez baba Naci Salım’ı kurşun yağmuruna tuttu. Naci Salım olay yerinde hayatını kaybetti.

\"\"
Murat Renda (28)

Bir kez daha kaçmayı başaran katil zanlısı Murat Renda her yerde aranıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR