İşte yeni 'Lara Croft'
Yakında vizyona girecek olan yeni versiyon 'Tomb Raider' filminde Angelina Jolie'yle özdeşleşen 'Lara' karakterini canlandıran Alicia Vikander, filmin prömiyerinde görenleri büyüledi.
MAGAZİN , 14 Mart 2018 Çarşamba, 20:53
İşte yeni 'Lara Croft'

'Tom Raider' filminin yeni versiyonunda başrol oynayan Alicia Vikander, önceki gün Los Angeles'ta düzenlenen filmin prömiyerinde boy gösterdi. 29 yaşındaki oyuncu, TLC Chinese Tiyatrosu'nda düzenlenen organizasyona Louis Vuitton marka özel tasarım parlak baskılı bir elbiseyle katıldı.

Angelina Jolie, 2001 yılında başrolde 'Lara Croft'u canlandırmış ve yıldızı bu filmle parlamıştı. Vikander, geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda, "Jolie'nin oynadığı rolü üstlenmek büyük bir onur ama aynı zamanda can sıkıcı. Çünkü çoğu kadının bildiği bir karakter, annemin bile. O da 'Angelina Jolie'nin filmiydi' diyor. Ama bu iki versiyon beraber var olabilir" ifadelerini kullanmıştı.

Son günlerde filmin tanıtımı için sık sık etkinliklere katılan Vikander, bir konuşmasında rolüne nasıl hazırlandığını şöyle anlatmıştı:
"Filme başladığımda kilomu düzenlemek zorunda kalmadım. Sadece iyi bir psikolojiye ihtiyacım vardı. Ama kas çalışmaları, biraz acı verici ve çok hızlı bir şekilde geçti."

LARA CROFT BABASININ İZİNDE

Angelina Jolie ile tanışmadığını ama onunla tanışıp hayranlığını anlatmak istediğini dile getiren Vikander'ı filmde, gittiği keşif gezisinden dönmeyen babasından 7 yıldır haber alamayan genç L'ara Croft'un bu gizemi çözmeye çalışırken atıldığı tehlikeli maceralarda izleyeceğiz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR