İtalya'dan Ertuğrul yalanlaması!
Serie A kulübünün Sportif Direktörü Mauro Meluso, "Lecce Ertuğrul Ersoy ile ilgilenmiyor. Böyle bir transfer kesinlikle gündemimizde yok" dedi. 22 yaşındaki futbolcunun bonservisi halen Bursaspor'da bulunuyor.
BURSASPOR , 17 Haziran 2019 Pazartesi, 08:17
İtalya'dan Ertuğrul yalanlaması!

Bursaspor'un altyapısından yetişen ve geçtiğimiz gün 1 milyon 500 bin bonservis bedeliyle İtalya'nın Lecce Kulübü'yle 4 yıllık anlaşma sağladığı iddia edilen Ertuğrul Ersoy'un transferi yattı. Kırmızı Beyazlı kulübün Sportif Direktörü Mauro Meluso konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Meluso, "Serie A kulübü takımımız kesinlikle Ertuğrul ile sözleşme yapmadı. Lecce kulübü Ertuğrul Ersoy ile ilgilenmiyor. Böyle bir transfer kesinlikle gündemimizde yok" şeklinde konuştu.

İLLE DE İTALYA

Ertuğrul Ersoy transferinde yeni iddia ise çok çarpıcı. Genç ve yetenekli oyuncuların haklarını alarak onları Avrupa'nın köklü kulüplerine götüreceğini söyleyen menajer Fali Ramadani'nin Ertuğrul Ersoy'u bu şekilde kendisine bağladığı iddia edildi. Edinilen bilgilere göre Fali, genç oyuncuyu İtalyan kulüplerine önerdiği ortaya çıktı. Ersoy'un büyük olasılıkla Serie A takımlarından biriyle sözleşme imzalaması an meselesi olduğu öğrenildi.

MARKAJ GÜNDEMİ BELİRLEYECEK

ASTV'nin ekran klasiği Markaj bu hafta yine Bursaspor'daki gündemi belirleyecek. Yeşil Beyazlı kulüpte yaşanan kongre sürecinin ele alınacağı programı Sönmez Medya Spor Müdürü Süha Gürsoy sunacak. Saat 20:30'da başlayacak Markaj'a Adem Vural, Erkan Öncel, Çetin Sabırlı ve Levent Batur katılacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR