İzdivaç'ta şok! Artık yüzünü göstermeyecek çünkü...
Son günlerin gündem maddesi izdivaç programlarında ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Hafta içi her gün Star TV'de yayınlanan "Zuhal Topal'la" programına, damat adayı Ali'nin, "Artık bana yüzünü göstermeyecek talip gelmesin" şeklindeki isyanı damgasını vurdu.
MAGAZİN , 21 Mart 2017 Salı, 10:41
İzdivaç'ta şok! Artık yüzünü göstermeyecek çünkü...

Locanın beğenilen damat adaylarından Ali'ye yine gizemli bir talip geldi. Ali için İran'dan gelen gelin adayı Mahsa, işi sebebiyle yüzünü göstermediğini, Ali'yi beğendiği için ona talip olarak geldiğini söyledi.

Bugünlerde sürekli kendisine yüzünü göstermeyen taliplerin geldiğini, ertesi gün ise kendilerinden haber alınamadığını belirten Ali, "Artık bana yüzünü göstermeyecek olan bir talip gelmesin" dedi. Programın sunucusu Zuhal Topal da, Ali'yi haklı bulduğunu söyledi.

Mahsa'nın yüzünü görmek isteyen seyircilerden bazıları yerlerinden kalkarak genç kızın yanına gidip, yüzünü gördüler ve çok güzel olduğunu söylediler.

Paravan açılmadan söz alan Naz, görüşmenin olumsuz sonuçlanacağını söyledi. Paravan açıldı. Ali, kararının olumsuz olduğunu açıkladı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR