İznikspor sahaya indi
Yeşil Beyazlıların ilk antrenmanını İznik Belediye Başkanı Osman Sargın da takip etti. Başkan Sargın, "Sakatlıksız, sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyorum, hedefimiz BAL'a çıkmak" dedi.
BURSA'DA SPOR , 25 Ağustos 2017 Cuma, 08:14
İznikspor sahaya indi

Bursa Süper Amatör Küme'de yer alan İznikspor'da yeni sezon hazırlıkları başladı. Uzun yıllardır yer aldığı Süper Küme'de play-off'a kalan ancak bir türlü Bölgesel Amatör Lig'e çıkmayı başaramayan Yeşil Beyazlılar, Teknik Direktör Yunus Emre Ülker neza-retinde ilk antrenmanını kendi tesis- lerinde gerçekleştirdi. İznikspor'un çalış- masını kulüp başkanı Gökhan Demir ile yöneticilerin yanı sıra İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve Belediye Baş-kan Yardımcısı Necati Tosun da takip etti.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Yeşil Beyazlı futbolcularla yakından ilgilenirken bizzat antrenman yaptırdı. Sargın, "İznikspor futbol takımımızı 2017-2018 sezonunun ilk antrenmanında ziyaret ederek desteklerimizin kendileriyle olduğunu hissetmelerini istedik. İlçemizin sporun her alanında temsil edilmesi için belediyemiz olarak canla başla çalışıyoruz. Uzun yıllardır play-off'a kalmayı başarıyoruz ama bir türlü BAL'a çıkamadık. Bu sezon bu şanssızlığı kırarak bir üst ligi istiyoruz" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR