Jübilemi Bursaspor'da yaparsam mutlu olurum
Bursaspor'un tecrübeli futbolcusu İbrahim Öztürk, şampiyon takımdan üç kişi kaldıkları için duygulandığını belirterek, "Burada çok güzel günlerim oldu, olmaya da devam ediyor. Yeşil Beyazlı forma ile futbolu bırakırsam mutlu olurum" dedi.
BURSASPOR , 21 Mayıs 2013 Salı, 08:47
Jübilemi Bursaspor'da yaparsam mutlu olurum

5 yıldır Bursaspor forması giyerek tarihi başarılarda pay sahibi olan Yeşil Beyazlı takımın bel kemiği İbrahim Öztürk, şampiyon takımdan üç kişi kalmalarının kendisini duygulandırdığı söyledi. "Herkese Ömer abi gibi bir jübile nasip etsin" diyen 32 yaşındaki futbolcu, "Bir gün gelecek benim de futbol hayatım sona erecek. Futbolda yarını bilmiyorsunuz. Ama birçok şeyi başarmanın zevki kalıyor. Ömer ağabey futbolu bıraktı. Birçok başarılara imza atmıştı. Onu da en iyi şekilde uğurladık. Allah herkese öyle bir jübile nasip etsin" ifadelerini kullandı.

HEDEFİMİZE ULAŞTIK

"Vücudum nereye kadar izin verirse oynamak istiyorum" diyen İbrahim, sözlerine şöyle devam etti: "Sözleşmem sürüyor. Zaman neyi gösterir, teknik kadro ve yönetim ne karar verir bilmiyorum. Ben burada çok mutluyum. Birçok şeyi yaşadım. Bursaspor'da futbolu bırakırsam mutlu olurum. Lige ilk geldiğim yer Bursaspor, belki jübileyi de burada yaparım". Bu sezon için hedefledikleri Avrupa kupalarına gittiklerini dile getiren başarılı krampon, UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara da kalmak istediklerini söyledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR