Kahvehane önünde dehşet! Üzerine kurşun yağdırdı
Balıkesir'in Bandırma ilçesinde Emrullah B. (23), geçen yıl kız kardeşini kaçırdıktan bir süre sonra ayrılan ve bu nedenle aralarında husumet bulunan Erhan Çalışkanı (32), oturduğu kahvenin önünde kurşun yağmuruna tuttu.
GÜNDEM , 11 Haziran 2018 Pazartesi, 21:18
Kahvehane önünde dehşet! Üzerine kurşun yağdırdı

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde Emrullah B. (23), geçen yıl kız kardeşini kaçırdıktan bir süre sonra ayrılan ve bu nedenle aralarında husumet bulunan Erhan Çalışkanı (32), oturduğu kahvenin önünde kurşun yağmuruna tuttu. genç ise olaydan sonra babası ile birlikte kayıplara karıştı.

Olay bugün öğleden sonra Bandırma ilçesi 600 Evler Mahallesinde bir kahvenin önünde meydana geldi. İddiaya göre, Emrullah B. yaklaşık 1 yıl önce kız kardeşini kaçırdığı sonra da ayrıldığı için aralarında husumet oluşan Erhan Çalışkanın bulunduğu kahvenin önüne geldi. Erhan Çalışkanı kahvenin dışına çağıran Emrullah B., görgü tanıklarının ifadesine göre neden kız kardeşini kraçırdıktan sonra ayrıldığını sordu. Çıkan tartışmanın ardından Emrullah B., üzerindeki tabancayı çekip, çevredekilerin dehşet dolu bakışları arasında Çalışkan'a art arda ateş etti. Erhan Çalışkan, vücuduna isabet eden 5 kurşunla kanlar içerisinde yere yığıldı. Ağır yaralanan Erhan Çalışkan'a, ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekibi müdahale etti. Kalp masajı ile hayata döndürüldüğü belirtilen Çalışkan, daha sonra ambulansla götürüldüğü Bandırma Devlet Hastanesi'nde doktorların müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi. Çalışkan'ın cesedi otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Cinayet şüphelisi Emrullah B. ise olayından ardından 10 AKZ 25 plakalı beyaz bir otomobile, babası Ş.B. ile birlikte binerek, kaçtı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR