Kalben müziği bırakma noktasında...
Menajerlik payının yüzde 50 gibi aşırı fahiş olması iddiasıyla sözleşmesini fesheden şarkıcı Kalben'e eski menajeri tarafından açılan 200 bin liralık tazminat davasının görülmesine devam edildi.
MAGAZİN , 16 Nisan 2018 Pazartesi, 15:36
Kalben müziği bırakma noktasında...

İstanbul 2'inci Fikri ve Sınai Hakları Hukuk Mahkemesinde görülen duruşmaya müşteki Engin Akıncıve avukatları katılırken davacı ve davalı tarafından tanıklar dinledi.

Duruşmada dinlenen Kalben'in ağabeyi Murat Sağdıç, "1 yıl öncesi döneminden bizden para talebi olmuştu ve o sıralar kalben mutsuzdu. Bizler ailesi olarak bu durumu sorgulamak istedik. Bizlere herkesten çok çalıştığını ve herkesten az kazandığını bunun ise adil olmadığını söyledi. Kalben yaptığı araştırmalara da küçük yüzdelerle çalışırken kendisinin büyük bir yüzde alınmasını sorguladı. Kalben mutsuzdu ve müziği bırakma noktasına gelmişti ben Kalben'in kazancını bilmiyorum ancak normalde yüzde 10 ve 15 menajerlik payı kesilirken benden yüzde 50 kesiyorlar diye Kalben bana sızlandı" açıklamalarında bulundu. Ara kararını açıklayan mahkeme, dosyada eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR