'Kalk Gidelim setinde ortalık karıştı' iddiası!
TRT'de yayınlanan 'Kalk Gidelim' dizisinde 'Canberk' karakterini canlandıran Onur Seyit Yaran'ın, senarist Baykut Badem'in menajer eşinin oyuncularına daha fazla rol yazdığını söylediği, bunun üzerine sette tartışma çıktığı ve 22 yaşındaki Yaran'ın dizinin kadrosundan çıkarıldığı öne sürüldü.
MAGAZİN , 07 Haziran 2018 Perşembe, 19:07
'Kalk Gidelim setinde ortalık karıştı' iddiası!

Ufuk Özkan, Ayça Varlıer ve Erkan Sever'in başrollerini paylaştığı TRT dizisi 'Kalk Gidelim'de, bazı oyunculara kasıtlı olarak daha fazla rol yazıldığı gerekçesiyle tartışma yaşandığı iddia edildi.

Habertürk'ten Mustafa Doğan'ın, "Kalk Gidelim Setinde kavga" başlıklı yazısı şöyle:
"Kendi yağında kavrulan, oyuncular ve set ekibinin çalışmaktan mutlu olduğu eğlenceli bir iş. Ama duyduğuma göre huzurlu bir ortama sahip dizinin setinde geçenlerde soğuk rüzgârlar esmiş.
'Canberk'i canlandıran Onur Seyit Yaran, senarist Baykut Badem'in menajer eşinin oyuncularına daha fazla sahne yazdığını iddia etmiş. Onun sözleri Badem'in kulağına gidince de sette ortalık karışmış!
Yaşanan olaylar sonrası, Yaran'ın cumartesi günü yayınlanacak sezon finaliyle diziden çıkarılmasına karar verilmiş.
Tüm bu olanlar duyulmasın diye de ekip sıkı sıkı tembihlenmiş ama iki kişinin bildiği, hele hele koca bir setin şahit olduğu sır, sır kalamıyor işte."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR