Kan donduran ifade! 'Komşum bana tecavüz etti' dedi ama...
Aydın'ın İncirliova ilçesinde, ilişkisi olduğu komşusu Bülent Güzel (39) ve eşi Kamile Güzel (33) ile birlikte, kocası Halil Hazar'ı (57) başını taşla ezerek öldürdüğü iddiasıyla yargılanan Keziban Hazar (41), ilk duruşmaya çıktı.
GÜNDEM , 25 Haziran 2016 Cumartesi, 08:08
Kan donduran ifade! 'Komşum bana tecavüz etti' dedi ama...
Suçlamayı reddeden Hazar, komşusu Bülent Güzel'in kendisine iki kez zorla tecavüz ettiğini,cinayeti de Güzel çiftinin işlediğini iddia etti.

Pedagog eşliğinde ifade veren Halil ve Keziban Hazar'ın 17 yaşındaki kızı H.H ise "Bülent Güzel'in anneme tecavüz ettiğini değil, isteyerek birlikte olduğunu düşünüyorum. Çünkü annem bana, Bülent'i sevdiğini söyleyerek, 'sen küçüksün, evlenirsen beni anlarsın' demişti. Kamile Güzel de bu ilişkiden haberdardı ve annemin kendisine kuma gitmesini istiyordu. Annem, cinayetten 2 ay kadar önce bana, 'Babanı zehirleyelim mi?' diye sordu. Cinayet gecesi de beni anneanneme gönderdi. Babamın kaybolduğunu öğrenince ağlarken, üçü soğukkanlı bir şekilde 'bir şey olmaz canını sıkma' diye beni teselli etti. Bülent Güzel'i elleri kelepçeli görünce gerçeği anladım" diyerek annesi ve diğer iki sanıktan şikâyetçi olduğunu söyledi. (SABAH)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR