Kapılar 6 yıl sonra açılıyor
İstanbul İl Spor Güvenlik Kurulu kararına göre Bursaspor taraftarı İstanbul’da Beşiktaş taraftarı da Bursa’da takımlarının maçını izleyebilecek. İki takım arasındaki ilk maç 10 Aralık’ta İstanbul’da.
BURSASPOR , 16 Kasım 2016 Çarşamba, 05:56
Kapılar 6 yıl sonra açılıyor
İstanbul İl Spor Güvenlik Kurulu dün yaptığı toplantıda Bursaspor ve Beşiktaş takımları arasında oynanacak maçlardaki deplasman yasağının kalkması kararını açıkladı. Toplantıda Bursaspor Kulübünü Genel Müdür Erhan Başoğlu temsil etti. Buna göre 10 Aralık Cumartesi günü saat 19.00’da Vodafone Arena’da oynanacak maça toplam bin 900 Bursaspor taraftarı gidecek. Tek kullanımlık Passolig kartlarının geçerli olmadığı müsabakada başka bir Passolig kartına da transfer yapılamayacak.

ALİ AY TEŞEKKÜR ETTİ

Aynı durum Beşiktaş taraftarı için de geçerli. Siyah Beyazlı taraftarlar ligin ikinci yarısında oynanacak maçta Timsah Arena’ya giriş yapabilecek. Bursaspor Başkanı Ali Ay, Kulüpler Birliği’nde aldıkları kararın hayata geçirildiğini söyledi. Ali Ay, “Bütün taraftarların takımlarının maçlarını izlemesinden yanayım. Bundan sonra bizim taraftarımız da Beşiktaş maçlarını İstanbul’da izleyecek. Hem İstanbul İl Spor Güvenlik Kurulu’na hem de Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR