Karacabey Belediyesi T.C yazan tabelasını indirdi!
BURSA’nın Karacabey İlçesi’nde, bir süre önce belediye binasına asılan 'T.C.' ibareli yeni tabela, aydınlatma sistemindeki arıza nedeniyle geçici olarak indirildi.
BURSA , 29 Nisan 2013 Pazartesi, 16:22
Karacabey Belediyesi T.C yazan tabelasını indirdi!

Karacabey İlçesi’nde, 23 Nisan öncesi hizmet binası önündeki 'Belediye' yazılı tabela indirilerek yerine 'T.C. Karacabey Belediyesi' yazılı tabela asıldı.

Konuyla ilgili açıklama yayınlayan ve bir süre önce ihraç edileceği haberleri üzerine AK Parti’den istifa ederek bağımsız kalan Belediye Başkanı Ergün Koç, "Her yapılan işte olduğu gibi bu yaptığımızın arkasında duran veya durmayan, olumlu düşünen veya düşünmeyen insanlarımız olacaktır. Saygı çerçevesi içerisinde tüm eleştiri ve yorumlar kabulümüzdür. Elbette tüm yapılan yorumlara ve eleştirilerin hepsine cevap veremeyiz. Ancak şu açıklamayı yapmamızda fayda var; Aklımız başımıza yeni gelmedi. Ancak bu başlığın vurgulanması gerekti. Gerektirildi. Bizler son günlerde gördüğümüz manzara karşısında duyarlılığımızı ortaya koymak adına bu değişikliği gerçekleştirdik. Halkımız kabul buyuruyorsa ne mutlu bizlere" görüşlerine yer verdi.

Yeni asılan 'T.C.' ibareli tabela ise bugün sabah saatlerinde kaldırıldı. Belediye yetkilileri, aydınlatmasındaki problem nedeniyle kaldırılan tabelanın onarımın tamamlanmasının ardından yeniden takılacağını belirtti.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR