Karamollaoğlu: 1 - 2 güne netleşecek
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün saat 15.30'da Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile bir araya geldi. Görüşme 17 dakika sürdü. Karamollaoğlu 2.görüşmeyi yapmak üzere saat 17.30 sıralarında CHP lideri Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Görüşme sonrasında Karamollaoğlu 'Görüşmeler yoğun ama trafik sıkışıklığı yok. 1 - 2 güne netleşecek' dedi.
GÜNDEM , 26 Nisan 2018 Perşembe, 18:14
Karamollaoğlu: 1 - 2 güne netleşecek

Ankara'da partilerin görüşme trafiği devam ediyor. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollağolu, İYİ Parti lideri Meral Akşener ile 15 dakika süren görüşme yaptı. Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile de bir araya geldi. Karamollaoğlu, görüşme sonrası, "1-2 gün içinde her şey netleşecek" açıklamasında bulundu.

Muhalefette ittifak arayışları sürerken yoğun görüşme trafiği bugün de devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile dün görüşen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollağolu, İYİ Parti lideri Meral Akşener ile bir araya geldi.

Akşener ile Karamollaoğlu'nun İYİ Parti Genel Merkezi'ndeki görüşmesi, yaklaşık 15 dakika sürdü.

Edinilen bilgiye göre, görüşmede Karamollaoğlu, Gül ismini Akşener'e bir kez daha iletti. Akşener ilk tur için partilerin kendi adaylarını koyması gerektiğini yeniden iletti.

KARAMOLLAOĞLU: ZAMAN İÇERİSİNDE ORTAYA ÇIKACAK

Görüşmenin ardından gazetecilerin açıklama yapıp yapmayacağına yönelik sorusu üzerine Karamollaoğlu, "Kısa görüşmelerin açıklaması olmaz. Doğru, gerçekten trafik yoğun. Allah yardım etsin. Bunların hepsi zaman içerisinde ortaya çıkacak" dedi.

KILIÇDAROĞLU İLE DE GÖRÜŞTÜ

Karamollaoğlu, görüşmenin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile de bir araya geldi. Görüşme sonrası açıklamada bulunan Karamollaoğlu, "1-2 gün içinde her şey netleşecek" ifadesini kullandı.

Abdullah Gül, dün Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu ile iki saati aşkın görüşme gerçekleştirmişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR