Kardashian soygununda Google itirafı!
Kim Kardashian’ın Paris’te silahlı soyguncuların saldırısına uğradığı olayı araştıran polisten Google itirafı geldi.
MAGAZİN , 27 Ekim 2016 Perşembe, 11:44
Kardashian soygununda Google itirafı!
3 Ekim’de Paris’te kaldığı lüks rezidansta silahlı soygun sonucu 11 milyon dolarlık mücevherleri çalınan Kim Kardashian hakkında Fransız polisinden büyük itiraf geldi.

Kardashian’ı, ellerini ve ayaklarını bağladıktan sonra banyoya kilitleyen ve soygunu gerçekleştirdikten sonra bisikletle kaçan beş maskeli hırsızın peşine düşen polis, bilgi almak için Google’a başvurduğunu açıkladı.Paris polis şefi, soygun hakkında yeni bilgi edinmek için Kim Kardashian’ın adını Google’da aradığını itiraf etti.

Vanity Fair’e konuşan polis şefi Christian Sainte, olayı duyduktan sonra, internetten bilgi almadan önce yardımcısına “Kurban kim?” diye sorduğunu anlattı.

"FACEBOOK'TA ÇOK BEĞENİSİ VAR"

“Kurban herhangi biri değildi” diyen polis şefi, “Facebook’ta çok fazla beğenisi var” dedi.

BİSİKLETLE KAÇAN SOYGUNCULAR

Pek çok soygun olayıyla karşılaştığını anlatan Sainte, ilk kez bisikletle kaçan soygunculara rastaladığını söyledi.

HER SABAH İSTİŞARE

Her sabah polis ekibiyle birlikte soruşturmada ilerleme kaydetmek için görüş alışverişi yaptıklarını söyleyen polis şefi, güvenlik kamerasında görüntüledikleri suçluları bulacakları konusunda kendilerine güvendiklerini ifade etti.

ORGANİZE İŞLER

Sainte ayrıca, “Bu soygunun profesyonel ve organize bir iş olduğunu söyleyebiliriz” şeklinde konuştu.

"OTELDE PARTİ VARDI"

Vanity Fair’e konuşan moda tasarımcısı Christophe Guillarmé de soygunun olduğu gün Kardashian’ın kaldığı otelde Brezilyalı bira şirketinin partisi olduğunu söyleyerek, otel önünde hiçbir güvenlik elemanının olmadığını, sadece bir kadın görevlinin gelenlere “Partiye mi geldiniz?” şeklinde sorduktan sonra içeri aldığını anlattı.

KAMERALARDAN SAKLANIYOR

Öte yandan soygundan bu yana travmayı atlatamadığı gerekçesiyle kameralar karşısına geçmeyen Kardashian, son olarak önceki gün katıldığı eşi Kanye West'in konserinden sonra arka kapıdan çıkarken görüntülendi. Makyajsız haliyle dikkat çeken Kardashian yüzünü gizlemeye çalıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR