Kartal bebeğe gereken para toplandı
Kalp yetmezliği hastası olan 10 aylık Kartal bebeğin tedavisi için 1.099.000 euro gerekiyordu. Ameliyatı Almanya'da yapılacak Kartal bebek için gerekli olan para toplandı.
GÜNDEM , 04 Temmuz 2017 Salı, 15:49
Kartal bebeğe gereken para toplandı

Kalp yetmezliği hastası 10 aylık Kartal bebek için Türkiye seferber olmuştu.

Minik Kartal'ın kalp nakli sırasına girip ameliyat olması için 1.099.000 euroya ihtiyaç vardı. Ünlü, ünsüz binlerce insanın destek olduğu Kartal bebekten iyi haber geldi.

Aile, "Herkese sonsuz teşekkürler! Kartal için açılan bağış hesabımız gerekli meblağ toplandığı için kapandı" açıklaması yaptı.

Almanya'da nakil olabilmesi için 1.099.000 euroya ihtiyaç duyan Kartal bebeğe, Işın Karaca, Şahan Gökbakar, İrem Derici, Hayko Cepkin gibi daha birçok ünlü isim de destek oldu.

SADECE 19 SAATTE...

Minik Kartal'ın annesi Ahu Kahraman Yıldırım, Instagram hesabından böyle teşekkür etti:

"Sadece 19 saatte Kartal'a kalp, kan, nefes olduğunuz için nasıl teşekkür edeceğimizi bilemez bir haldeyiz. İlk etapta bizi bekleyen tedavi masrafının tamamı toplandı. Önümüzde çok uzun bir yol var. Ama dün gece gördük ki bizi bu yolda yalnız bırakamayacak, düşmemize izin vermeyecek koca bir ülke var. Allah hepinizden razı olsun, hiçbirinizin ayağına taş değdirmesin. Bundan sonra tek ihtiyacımız dua..."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR