Kaymakam milletvekili kavgası! "Bana bak çapsız vekil..." - Haberleri - Bursa Hakimiyet
Kaymakam milletvekili kavgası! "Bana bak çapsız vekil..."
Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe ile HDP Milletvekili Ferhat Encü sosyal medyada kavgaya tutuştu. 'Telaşlanma Kaymakam efendi'diyen HDP'li vekile, Güntepe, "Bana bak çapsız vekil" diye sert çıktı.
GÜNDEM , 17 Nisan 2016 Pazar, 11:06
Kaymakam milletvekili kavgası! "Bana bak çapsız vekil..."
Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe ile HDP'li Ferhat Encu arasında Twitter'da sert bir tartışma yaşandı. HDP Şırnak Milletvekili Ferhat Encu, "Tahir adıyaman'ı vuranlar Ford Ranger'la kaçtı" haberini Twitter'dan paylaşarak "Beytüşşebap Kaymakamı Ak trolluğu bırakmış şimdi jitemci görevini üslenmiş" diye yazdı.

Güntepe, Encu'ya verdiği cevapta, "Şimdiden söylüyorum! Fütursuzca iftira atan bunun gibi vekilleri kimse 1. Sınıf vekil diye bana savunmasın! Artık yeter" dedi.

GEREKİRSE ŞEREFİMLE İSTİFA EDERİM, ZERRE BOYUN EĞMEM
 
Kadir Güntepe, bu mesaj üzerine kendisine iftira atıldığını belirterek, "Gerekirse şerefimle istifa ederim bunun gibi hayasızca iftira atan çapsız vekillere ve onu savunanlara zerre boyun eğmem. Sizin silah verdiğinizi Kürt çocuklarına, biz sahip çıkıyoruz. Sizin hendeğe, barikata gönderdiğiniz yavrularımızı devlet olarak bağrımıza basıyoruz" ifadelerini kullandı.

MÜCADELEMDEN VAZGEÇMEYECEĞİM
 

Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe, ise Encu'ye, "Bana bak çapsız vekil!O Mesajı tıpış tıpış sileceksin! Değil sen, feriştahınız gelse mücadelemden vazgeçmeyeceğim!" diyerek yanıt verdi.

Güntepe'nin tweet'ini alıntılayan Encu, "Telaşlanma Kaymakam efendi! Gerçekler er yada geç ortaya çıkma gibi bir kötü huyu var" diye yazdı.

İşte Kaymakam Güntepe'nin o tweetleri....

\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\"
\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\"
\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\"
\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\"
\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\"

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR