Kenan Doğulu konserinde Hakan Sabancı krizi! Ortalık savaş alanına döndü...
Kenan Doğulu'nun konserine giden Hakan Sabancı, bir kişinin kendisine sık sık çarpması sonucu kavga etti. Kavgada şişeler, bardaklar ve yumruklar havada uçuştu.
MAGAZİN , 27 Ağustos 2018 Pazartesi, 09:19
Kenan Doğulu konserinde Hakan Sabancı krizi! Ortalık savaş alanına döndü...

Popçu Kenan Doğulu'nun Çeşme konserinde 1 ay arayla 2 kavga çıktı. Önceki akşamki skandalın başrolünde ise Hakan Sabancı vardı. Geçtiğimiz ay Alaçatı'nın en lüks beach'i Spiaggia Grande'deki konserinde kavga çıkan Doğulu, önceki akşam da aynı yerde sahne aldı. Birçok ünlünün katıldığı konserde Hakan Sabancı, sürekli kendisine çarptığını iddia ettiği kişiyle kavga etti.

YUMRUKLAR HAVADA UÇUŞTU

Popçu Kenan Doğulu'yu ayakta dinlemenin 5 bin TL'ye kadar çıktığı konserde mekan, dolup taştı. Hakan Sabancı ise konseri 20 bin liralık locadan izledi. Sabancı, önündeki locada eğlenmekte olan bir kişinin kendisine sık sık çarpmasıyla sinirlendi. Sözlü tartışmayla başlayan kavga, saniyeler içinde büyüdü. Şişelerin ve bardakların kırıldığı kavgada yumruklar da havada uçuştu. Sabancı'nın dostlarıyla karşı taraftaki kişinin arkadaşlarının da olaya dahil olmasıyla işler çığırından çıktı. İki grup, görevlilerin müdahalesiyle zor sakinleşti.

"KENAN'A UĞURSUZ GELDİ"

1 ay arayla aynı sahnede yaşanan ikinci kavga olayı "Çeşme, Kenan'a uğursuz geldi" dedirtti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR