Kenan Sinem'e şarkı söyleyecek
14 Mayıs'ta Cunda'daki düğününde Sinem Kobal'a sürprizler hazırlayan İmirzalıoğlu, tören alanını papatyalar ile süsletecek. Şan dersleri alan oyuncu, Kobal'a özel şarkı söyleyecek.
MAGAZİN , 23 Nisan 2016 Cumartesi, 16:39
Kenan Sinem'e şarkı söyleyecek
Rol aldığı tüm dizi ve filmlerde sevdiği kadın için ölümü dahi göze alan  Kenan İmirzalıoğlu, gerçek hayatta da tam bir romantik... Bugüne kadar nişanlısı  Sinem Kobal'a yaptığı jestlerle sık sık gündem olan İmirzalıoğlu, düğün için de çok özel sürprizler hazırladı. Birçok defa ' Türkiye'nin en centilmen erkeği' seçilen başarılı oyuncu,  14 Mayıs'ta  Cunda Adası'nda yapılacak nikah töreni için 3 otel kapatmıştı.

ZEYBEK ŞOVU GELİYOR

Türkiye'nin en centilmen adamı Kenan İmirzalıoğlu, unvanının hakkını verdi...Düğündeki her şeyin Sinem Kobal'ın hayalindeki gibi olmasını isteyen  Kenan İmirzalıoğlu, törenin yapılacağı Ortunç Koyu'nun nişanlısının en sevdiği çiçekler olan papatyalarla süslenmesini istedi. Sinem Kobal'a da "Papatyam" diye hitap eden İmirzalıoğlu, bir süre önce şan dersleri aldı. Sesinin güzelliğiyle bilinen oyuncu, düğünde  Sinem Kobal için bir şarkı seslendirecek. Birçok dizi ve filmde Zeybek oynayan Kenan İmirzalıoğlu, bu kez kendi düğününde sahneye çıkıp danstaki yeteneğini de konuşturacak.

ESNAFIN DA YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK

Yakışıklı oyuncu, 2 gün 2 gece sürecek düğün kutlamaları için Cunda'daki esnafın da yüzünü güldürecek. Özellikle küçük esnafın para kazanmasını isteyen  Kenan İmirzalıoğlu, misafirlerin Ortunç Koyu'na taşınması için lüks yatlar değil balıkçı tekneleri kiralayacak. Düğün töreni için yarışa giren tüm sponsor tekliflerini elinin tersiyle iten ve  Sinem Kobal'ın mutluluğu için hiçbir masraftan kaçınmayıp birçok sürpriz hazırlayan İmirzalıoğlu'nun bu tavırları, "Kral damat" dedirtti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR