Kenan yalanladı, Beren tek kalemde sildi!
Doğum gününde kazada kaybettiği eski sevgilisini unutmadığını gösteren bir paylaşım yapan ve Kenan Doğulu ile boşanacakları söyleyen Beren Saat'ten şaşırtan bir hamle geldi. Saat, Doğulu ile çekilen fotoğraflarını sildi.
MAGAZİN , 04 Mart 2019 Pazartesi, 10:50
Kenan yalanladı, Beren tek kalemde sildi!

Önceki gün 35'inci yaşını kutlayan oyuncu Beren Saat, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda bir dönem aşk yaşadığı ve kazada kaybettiği Efe Güray hakkında bir paylaşım yaptı. Evliliğinde kriz olduğu hatta boşanacakları iddia edilen çiftten şaşırtan bir hamle geldi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının sunucularının fak ettiği detaya göre; Beren Saat Instagram'daki adındaki E harflerini büyük yazarak Kenan Doğulu ile olan tüm fotoğrafları sildi.

BEREN'DEN DİKKAT ÇEKEN HAMLE

Günlerdir boşanacakları söylenen çiftten Beren Saat iddiaları güçlendiren hamleyi yaptı. Saat, Beren adındaki E harflerini doğum günü paylaşımından sonra büyük yazdı. Oyuncunun bu hamlesi 2004 yılında kazada hayatını kaybettiği eski sevgilisini anmak için yaptığı iddia edildi.

KENAN'LA OLAN FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Saat, öte yandan Instagram hesabından Kenan Doğulu ile olan fotoğraflarını silerek sadece 2015 yılında çektirdiği bir fotoğrafı bıraktı.

"BOŞANMIYORUZ"

Beren Saat'in evliliği bitirmek istediği ancak Kenan Doğulu'nun evliliği kurtarmak için çabaladığı iddia edilmişti. Önceki gün Maslak'ta konser veren Doğulu, boşanma iddiaları "Beren'le ilişkimizde bir sorun yok ayrılmıyoruz. Bu iddiaları kim, neye dayanarak çıkarıyor bilmiyorum, boşanmıyoruz" diyerek yalanladı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR