Kendi gitti derdi bitmiyor
Balazs Dzsudzsak'ın menajeri 190 bin Euro'luk alacağını tahsil edemediğini gerekçe göstererek avukatı aracılığıyla dün Bursaspor'a haciz işlemi başlattı. Yeşil Beyazlı kulüp 7 gün içinde ödemeyi yapmak zorunda.
BURSASPOR , 07 Nisan 2017 Cuma, 05:00
Kendi gitti derdi bitmiyor

Recep Bölükbaşı döneminde transfer edilen ancak oynadığı futboldan çok, aldığı ücret ve menajerine yapılan ödemelerle gündeme gelen Balazs Dzsudzsak'ın neden olduğu olaylara bir yenisi daha eklendi. Macar futbolcunun menajeri avukatı aracılığıyla 190 bin Euro tutarındaki alacağını tahsil edemediği için Yeşil Beyazlı kulübe icra takibi başlattı. Geçen hafta içinde yapılan görüşmeler neticesinde ay sonuna kadar süre istenilen ve bu konuda mutabık kalınan menajerin karar değiştirdiği ve parasını alamadığı gerekçesiyle kulübe icra takibi başlattığı bildirildi.

7 GÜN İÇİNDE ÖDEME YAPILMALI

Bu şok gelişme Bursaspor'da moralleri bozdu. Kredi görüşmesi için İstanbul'da bulunan başkan Ali Ay'ın Bursa'dan gelen icra haberi nedeniyle hayli sinirlendiği öğrenildi. Bursaspor Kulübü 7 gün içinde 190 bin Euro'yu ödemek zorunda. Aksi takdirde kulübün hesaplarına bloke konulması söz konusu. Balazs Dzsudzsak Bursaspor'da beklentileri karşılayamaması üzerine sezon başında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al Wahda takımına transfer olmuştu. Macar futbolcu Bursaspor'dan ayrılmasına karşın sözleşme gereği menajerlerinin ödemeleri halen devam etmekte. (Süha GÜRSOY)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR